شما عضو کدام گروه هستید؟

null
null

چربی خون بالا

هیپرلیپیدمی یا افزایش چربی خون یکی از بیماریهای شایع امروز است که عمدتا ناشی از تغذیه غلط و تحرک کم میباشد که در نهایت منجر به گرفتگی عروق قلب میشود اصلاح رژیم غذایی و پیروی از اصول صحیح تغذیه بزرگترین نقش را در پیشگیری و درمان این بیماری دارد.

null
null

ورزشکاران

ورزشکاران به سبب فعالیتهای خاص علاوه بر دریافت کالری بیشتر به مقدار افزونتری از پروتینها املاح و ویتامینها نیازمندند که نحوه دریافت موادغذایی مطلوب را نسبت به افراد عادی متفاوت مینماید.

null
null

چاقی

چاقی از مشکلات جدی امروزجامعه و از دلایل اصلی ایجاد بسیاری از بیماریها مانند دیابت بیماریهای قلبی و مشکلات اسکلتی و امثالهم میباشد. رعایت رژیم غذایی مبتنی بر رعایت اصول همسفرگی غذایی در کنار تحرک مناسب و تلاش در جهت تغییرات ذهنی توصیه شده در این برنامه راهکاری اصولی برای پیشگیری و درمان چاقی را به شما ارائه خواهد نمود.

null
null

نوجوانان

دوران نوجوانی نیازمند توجه خاص غذایی است شروع بلوغ و افزایش نیاز به مواد غذایی مختلف به جهت رشد مناسب از یکسو و توجه به دریافت مواد غذایی که منجر به بهبود کیفیت تحصیلی این گروه شود از سوی دیگر از اهداف مهم این رژیم غذایی میباشد.

null
null

شیردهی

شیر دهی یک روند نسبتا طولانی مدت و یک دوره بسیار مهم در زندگی مادر و نوزاد است با توجه به نیازمندیهای نوزاد برای دریافت کلیه مواد غذایی مورد نیاز جهت رشد و رسیدگی به سلامت مادر بعد از روند سخت و سنگین زایمان و…

null
null

لاغری

همانگونه که چاقی باعث بروز انواع بیماریها میباشد لاغری مفرط و کاهش وزن شدید هم منجر به سوء تغذیه و بروز بسیاری از مشکلات جسمی و روحی و اختلال در تعادل هورمونی بدن میشود پیروی از یک برنامه غذایی مناسب و قرلر گرفتن در محدوده وزن مطلوب تدریجا باعث رفع سوء تغذیه میگردد.

null
null

بارداری

در این رژیم‌ تغذیه سالم و توجه به دریافت مقادیر کافی و متناسب از کربو هیدراتها پروتین ها و چربیها و همچنین املاح و ویتامینها بدون افزایش بیش از حد وزن مد نظر میباشد. داشتن یک برنامه غذایی مناسب بارداری یکی از توصیه های همیشگی متخصصین زنان برای زنان باردار میباشد.

null
null

دیابت

برنامه غذایی دیابتی یک برنامه تخصصی است که به کاربر اجازه میدهد علاوه بر کنترل دیابت بتواند حداکثر استفاده مجاز را از اقلام غذایی داشته و در عین حال در پیشگیری از عوارض دیابت نقش اساسی خود را بازی کند …

خدمات درمان چاقی حضوری

چاقی های موضعی

مزوتراپی

امبدینگ

کربوکسی تراپی

کرایو لیپولیز

RF

کاویتاسیون

شاک ویو

چاقی های عمومی

رژیم درمانی

مشاوره رفتار درمانی

دارو درمانی

طب سوزنی

کمک های ورزشی

TDCS